وبسایت رسمی هیئت فوتبال استان قم

تغییر به حالت دسکتاپ ورود

صباي از 18 دي به اردوي كيش مي‌رود

تيم فوتبال صباي قم براي بهره‌برداري مطلوب و مفيد از تعطيلات نيم‌فصل ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور اردوي آماده‌سازي خود را در جزيره كيش برپا مي‌كند.
 
به گزارش روابط عمومي هیئت فوتبال استان قم و به نقل از سایت باشگاه فرهنگي ورزشي صباي قم، تعطیلی نيم‌فصل بازی‌های فصل جاری لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج‌فارس، به سبب در پیش بودن مسابقات تیم ملی امید کشورمان و موعد حضور این تیم در مرحله نهایی مسابقات انتخابی المپیک 2016 ریودوژانیرو برزیل است و به همین دلیل بازی‌های بعدی لیگ برتر از دهه اول بهمن ماه پیگیری می‌شود.
تعطیلی تمرینات تیم فوتبال صبای قم تا روز پنجشنبه هفته جاری برقرار است و بعد از آن شاگردان دایی در دور جدید تمرینات خود که روز پنجشنبه در تهران تمرين مي‌كنند و سپس روز جمعه براي برپايي یک اردوی تدارکاتی به جزیره کیش مي‌روند تا معایب و نقاط ضعفی که در هفته‌های سپری شده از پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور مقابل حریفان لیگ برتری داشته‌اند را به دقت بررسی و رفع کنند.
بازیکنان تیم فوتبال صبای قم از روز شنبه نوزدهم دی‌ماه در كيش به تمرین می‌پردازند و برای مسابقات خود در ادامه پانزدهمین دوره فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس و به خصوص بازی خارج از خانه هفته سوم از دور برگشت مقابل گسترش‌فولاد تبریز آماده می‌شوند.
صبای قم روز هشتم بهمن ماه در دومین هفته از بازی‌های دور برگشت پانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در دیداری خارج از خانه در ورزشگاه اختصاصی تیم فوتبال گسترش‌ تبریز، نهمین بازی خارج از خانه خود را برابر شاگردان فراز کمالوند برگزار می‌کند.
شاگردان علی دایی در تیم فوتبال صبای قم در هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال، با باخت عجیب و ناباورانه خانگی در مقابل تیم نفت تهران نخستین شکست خانگی این فصل را پذیرا شدند و بدین‌ترتیب 28 امتیازی ماندند اما مکان چهارم جدول را به دیگر رقبا داده و به رده ششم جدول رفتند.
این در حالی است که تیم صبای قم از هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور یک تیم بسیار خوب در مقابل رقبای لیگ برتری بود و به غیر سه باختی که در کارنامه دارد با حضور علی دایی به هفت پیروزی و هفت تساوی نیز دست یافته است.
تیم فوتبال صبای قم از 17 بازی قبل خود در حال حاضر با کسب 28 امتیاز در مکان ششم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور قرار دارد و طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال در بازی خانگی بعدی خود نیز پانزدهم بهمن‌ماه در قم با راه‌آهن تهران دیدار می‌کند.

طراحی و راه اندازی : انعکاس برتر

بالا نسخه رومیزی