وبسایت رسمی هیئت فوتبال استان قم

تغییر به حالت دسکتاپ ورود

برگزاری جلسه هم اندیشی فوتبالی ها با صدا وسیما

جلسه هم اندیشی باشگاه های لیگ برتری استان و عوامل صدا و سیما شب گذشته در هیئت فوتبال استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان قم، جلسه هم اندیشی با حضور نمایندگان تیم های لیگ برتری استان و عوامل برنامه ورزش استان و معاونت پیشتیبانی صدا و سیما مرکز قم در هیئت فوتبال برگزار شد.

این جلسه با هدف تبادل و هم اندیشی در رابطه با تصمیمات مشترک هیئت فوتبال و صدا و سیما استان در جهت تولید برنامه ای اختصاصی ورزش فوتبال برگزار گردید .

در این جلسه ابتدا کریم بهرامی ریاست هیئت فوتبال استان قم با بیان اینکه تا کنون هیچگاه چنین حجمی از تعامل میان هیئت های ورزشی و به خصوص فوتبال با صدا و سیما ایجاد نشده بود، برنامه ای که تنها اختصاص به فوتبال قم داشته باشد را لازم دانست .

وی خاطر نشان کرد: حضور کسانی چون آقایان حلوایی و سعادتمند را نعمت بزرگی برای تعامل ورزش استان خواهد بود زیرا ازدل ورزش برآمده اند و درد و دل ورزشی ها را درک کرده و میدانند.

در ادامه ی جلسه مهدی حلوایی معاونت پشتیبانی صدا و سیما مرکز قم گفت: آنچه پس از نمایش این برنامه در استان بعنوان مزیت به وجود خواهد آمد، ورود اسپانسر های تازه نفس و با پشتوانه ی قوی به فوتبال خواهد بود و حتی بانک ها نیز میتوانندبا توجه به مذکرات صورت گرفته بین سازمان صدا و سیما و مراجع مربوطه به آسانی در این برنامه ودر قسمت میکس زون تبلیغات نمایند.

در ادامه جواد سعادتمند تهیه کننده برنامه تلویزیونی ورزش استان اظهار کرد: هدف از این برنامه پیشرفت فوتبال استان قم است که بنظر می رسد با این کار گامی برداشته شود.سعادتمند با اشاره به سوابقش در زمینه ی ورزشی علی الخصوص فوتبال اذعان داشت،

همواره مشکلات فوتبال را از نزدیک لمس نموده است وسعی دارد به کمک فوتبالی ها قدمی برای توسعه فوتبال بردارد.

درادامه ی این هم اندیشی  نمایندگان تیم های لیگ برتری فوتبال قم در زمینه ی فرصت ها و تهدید های احتمالی بر سر مسیر این برنامه تاکید کردندکه از چنین طرحهایی استقبال می کنند زیرا به نفع تمام جامعه فوتبال است.

در پایان نیز مهدی راونجی مجری برنامه ورزش استان و شهاب حسامی مسئول کمیته آسیا ویژن هیئت فوتبال قم به راههای اصولی که می بایست در فوتبال ایجاد کرد تا در آینده خیز بلندی برای جامعه فوتبال حاصل شود اشاره نمودند و با بیان تجربیات خود در این باب ،تولید چنین برنامه تلوزیونی را ،راه موثری برای پیشرفت فوتبال دانستند.

 

 

طراحی و راه اندازی : انعکاس برتر

بالا نسخه رومیزی