وبسایت رسمی هیئت فوتبال استان قم

تغییر به حالت دسکتاپ ورود

معرفی تیم داوری آخرین میهمانی یاسین‌‌پیشرو قم در لیگ برتر فوتسال

تیم فوتسال یاسین‌‌پیشرو قم در آخرین بازی خود از هفدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور به مصاف تیم شهید منصوری قرچک می‌رود.
به گزارش روابط عمومی هیئت فوتبال استان قم: به همین منظور تیم داوری قضاوت‌کننده در مسابقه حساس تیم‌های فوتسال یاسین‌‌پیشرو قم و شهید منصوری قرچک در هفته بیست و ششم و پایانی از بازی‌های لیگ هفدهم فوتسال باشگاه‌های برتر کشور معرفی شد.
براساس برنامه‌ریزی کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال؛ تمام بازی‌های هفته بیست و ششم و پایانی هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال عصر روز یکشنبه بیستم دی‌ماه در شهرهای مختلف به انجام می‌رسد و حساس‌ترین بازی برای فوتسال‌دوستان قمی مصاف یاسین‌‌پیشرو و شهید منصوری قرچک خواهد بود.

بر همین اساس کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران قضاوت‌کننده تمام این بازی‌ها از جمله دیدار تیم‌های فوتسال یاسین‌‌پیشرو قم و شهید منصوری قرچک را معرفی کرد تا یاسین‌‌پیشرو در تلاش برای کسب دوازدهمین برد این فصل و پایان دادن به لیگ هفدهم به میدان برود.

در حالی که سیزدهمین و آخرین هفته از نیم‌فصل دوم مسابقات لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور همزمان با برگزاری 6 بازی در شهرهای مختلف به انجام می‌رسد، تیم فوتسال یاسین‌‌پیشرو قم قرار است در آخرین بازی خارج از خانه خود مقابل تیم فوتسال شهید منصوری قرچک قرار بگیرد.

دیدار یاسین‌‌پیشرو قم و شهید منصوری قرچک از ساعت 16 عصر روز یکشنبه بیستم دی‌ماه به میزبانی تیم شهید منصوری قرچک در سالن شهدای هفتم‌تیر قرچک برگزار می‌شود و این در حالی است که قضاوت این مسابقه را امید مصداقی به عنوان داور اول برعهده دارد.

داور اول این مسابقه حساس بین نمایندگان قمی و قرچکی لیگ برتر فوتسال را انور ابراهیم‌پور به عنوان داور دوم همراهی می‌کند، محمد داودپور به عنوان داور ذخیره انجام وظیفه خواهد کرد و رضا شیرازی به عنوان وقت نگهدار دیگر عضو تیم داوری این مسابقه حساس خواهد بود و فرهاد حسینیان ناظر این بازی است.

در جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور در حال حاضر تیم فوتسال یاسین‌‌پیشرو قم با کسب 36 امتیاز در مکان ششم جدول ایستاده است، زیرا یاسین‌‌پیشرو قم از 24 بازی قبل خود 11 پیروزی، 9 باخت و سه تساوی مقابل رقبا در کارنامه دارد.

البته شاگردان سیدمهدی غیاثی در تیم فوتسال یاسین‌‌پیشرو قم در نیم‌فصل دوم مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور بهتر از نیم‌فصل نخست نتیجه گرفته‌اند و در صورتی که در هفته پایانی تیم حفاری اهواز به گیتی‌پسند اصفهان امتیاز بدهد و قمی‌ها از سد قرچکی‌ها عبور کنند نماینده قم فرصت رفتن به رتبه پنجم جدول را نیز دارد.

این در حالی است که در بالای جدول رده‌بندی رقابت نزدیک و تنگاتنگی بین سه تیم مدعی یعنی تاسیسات دریایی تهران، صنایع‌ گیتی‌پسند اصفهان و مس سونگون ورزقان بر سر کسب مقام نخست و عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال ایران وجود دارد.

اما در پائین جدول رده‌بندی تکلیف دو تیم سقوط کننده هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور به دسته پائین‌تر یعنی فردوسی مشهد و کاشی‌نیلوی اصفهان مشخص شده و دیگر تیم‌های پائین جدولی دیگر دغدغه باخت یا سقوط نخواهند داشت.

طراحی و راه اندازی : انعکاس برتر

بالا نسخه رومیزی